Potężne światła o mocy 3600 lumenów od NiteRider

Jazda w nocy jest trudniejsza i wymagająca więcej uwagi niż w dzień, ale może być bezpieczniejsza jeżeli wystarczająco skutecznie oświetlisz drogę przed sobą. Standardowe reflektory motocyklowe mogą okazać się za słabe, dlatego warto zainteresować się wariantem NiteRider Pro ADV 3600.

NiteRider Pro ADV 3600. Foto: NiteRider

Nowy zestaw oświetleniowy został stworzony specjalne dla motocykli klasy adventure i składa się z dwóch jednobarwnych zespołów CREE LED, które łącznie emitują 7200 lumenów. To ilość światła, która znacznie poprawia widoczność zarówno na szlakach, jak i na autostradach.

Oczywiście system umożliwia wybór jednego z wielu poziomów świecenia oraz dowolną zmianę wysokości snopu światła. Instalacja jest prosta, w zestawie znajdują się anodyzowane, aluminiowe mocowania. Dostępne jest także mocowanie z łożyskiem kulowym.

NiteRider Pro ADV 3600. Foto: NiteRider

Ponadto w pakiecie znajdują się odpowiednie wiązki przewodów ze stykami umożliwiające montaż oświetlenia. Warto przypomnieć, że firma NiteRider była pionierem w dostosowywaniu technologii LED do zastosowań przenośnych. Oprócz oświetlenia rowerowego i motocyklowego, firma oferuje również produkty przeznaczone dla samochodów terenowych, ATV, oraz systemy dla przemysłu.

NiteRider Pro ADV 3600 pojawi się w cenie 599,99 dolarów. Zestaw objęty jest gwarancją na wady materiałowe i wykonawcze, elementy mechaniczne, obudowy, mocowania i diod LED.

NiteRider Pro ADV 3600. Foto: NiteRider
%d bloggers like this: