Spider-Man i Iron Man na nowych kaskach HJC

HJC kontynuuje udaną serię kasków z motywem superbohaterów. Pojawiły się dwa nowe wydania, które na pewno spodobają się zwolennikom Spider-Mana oraz Iron Mana.

Foto: HJC

Motywem pierwszego kasku ma być Spider-Man: Homecoming, czyli najnowsza wersja przygód Człowieka Pająka, która premierę kinową miała zaledwie wczoraj – 28 czerwca. Przypomnijmy jeszcze, że w Polsce film pojawi się w kinach 14 lipca b.r. Nowa skorupa różni się do wcześniej wydanej wersji z tym samym superbohaterem.

Grafika pojawi się na kasku CS-R3, który jest jednym z uniwersalnych modeli w niewygórowanej cenie, przeznaczonym dla wszystkich motocyklistów. Kask będzie ofertowany w rozmiarach XS do 2XL w cenie 159,99 dolarów lub 179,90 euro w zależności od rynku.

Foto: HJC

Drugi wariant to odświeżona grafika Iron Mana, która podkreśla metalowe elementy zbroi z najnowszego filmu. Ponadto malowanie znajdzie się na kasku RPHA 70 ST, czyli najwyższej klasy modelu do przeznaczonym do sportowo-turystycznej jazdy, wyposażonym w wewnątrz osłonę przeciwsłoneczną.

RPHA 70 ST w wersji Iron Man pojawi się w rozmiarach od XS do 2XL w cenie 609,99 dolarów lub 649,90 euro.

Foto: HJC

Jeśli nowe kaski z motywem Spider-Mana i Iron Mana nie przypadną odbiorcom do gustu, zawsze warto sprawdzić również inne tematyczne modele HJC, łącznie z motywami z Gwiezdnych Wojen.

%d bloggers like this: