115 lat Harleya-Davidsona. To już za rok!

Mimo że do kolejnego święta amerykańskiej marki motocyklowej zostało jeszcze dwanaście miesięcy, Harley-Davidson już zapowiada atrakcje jakie będą się z nim łączyć. Wielkie obchody odbędą się tym razem niedaleko Polski, w stolicy naszych czeskich przyjaciół, czyli w Pradze. Wydarzenie została zaplanowane w terminie 5 – 8 lipca 2018 roku.

Dopiero po wielkiej fecie w Pradze, podobna impreza wróci na amerykańską ziemię. W dniach 30 sierpnia – 3 września wielbiciele Harleya-Davidsona będą bawić się w Milwaukee.

Plany obejmują między innymi olbrzymią wystawę prezentująca całą historię H-D w strefie Expo z ponad 150 motocyklami oraz paradę przez Pragę. Uczestnicy imprezy będą mogli również przetestować modele z rocznika 2018 w ramach Harley-Davidson Demo Truck.

Foto: Harley-Davidson

Powstanie również wioska H.O.G., zaś Arena Dark Custom będzie miejscem, gdzie pojawią się najciekawsze projekty ze znaczkiem H-D. Występy na żywo zapewnią czeskie i słowackie zespoły grające rock, blues, reggae i rap. Podniebne loty i adrenalinę z nimi związaną zagwarantuje ekipa Stunt Show.

Przedsięwzięcie ma być zorganizowane przy pełnym wsparciu rządu Czech i stanowi centralny punkt międzynarodowych obchodów rocznicowych marki Harley-Davidson. Organizatorzy spodziewają się ponad 100 000 odwiedzających w ciągu czterech dni trwania imprezy.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Marka Harley-Davidson ma w Czechach bardzo długą historię. To w Pradze znajduje się najstarszy w Europie klub H-D działający już od 90 lat, czyli Harley-Davidson Club Praha.

Chętni już mogą rezerwować bilety na rocznicową imprezę w Pradze. Do wyboru jest także bogaty Pakietu Uczestnika o unikalnej zawartości. Więcej informacji znajdziecie pod adresem www.h-d.com/115.

%d bloggers like this: