Tourmaster wprowadza do oferty nową kurtkę tekstylną

Znana również w Polsce firma Tourmaster produkuję bardzo solidne rzeczy dla motocyklistów, a przy tym nie jest tak droga, jak na przykład Rukka.

Relacja jakości do ceny jest bardzo dobra. Może warto zainteresować się nowym modelem kurtki Tournamster? Materiałem zewnętrznej powłoki kurtki jest bardzo mocny Carbolex, czyli materiał przypominający Codure. Miejsca szczególnie narażone na ścieranie w razie upadku (ramiona i łokcie) zostały pokryty dodatkowo tkaniną aramidową.

Odblaskowe paski Phoslite wraz z pozostałymi panelami odbijającymi światło zostały umieszczone w strategicznym miejscach, co poprawia widoczność motocyklisty w nocy. Kołnierz i mankiety wykończono mikrowłókniną zapewniającą miękkość i doskonałe dopasowanie.

Mówiąc o wygodzie, kurta Tourmaster Advanced ma również regulowane, elastyczne zapięcia na ramionach i bicepsie, aby zapewnić dobre trzymanie pancerzy. Nie zabrakło także regulowanego pasa tali.

Tourmaster Advanced. Foto: Tourmaster

W przypadku jazdy w gorące dni, kurtka wyposażona jest w przepływowy system wentylacyjny – dwa otwory wylotowe umiejscowione są na plecach. Z kolei zimno i deszcze nie będą straszne użytkownikowi modelu Tourmaster Advanced, ponieważ posiada wodoodporna, oddychającą warstwę Rainguard oraz wkładkę termiczną, którą można w każdej chwili zdemontować.

Producent chwali się ponadto sporą liczbą kieszonek i schowków na szpargały motocyklisty. Kurtka dostępna jest w kolorze czarnym, czarno-szary i czarnym hi-viz. Dostępne rozmiary zaczynają się do XS i sięgają 3XL.

Tourmaster Advanced kosztuje obecnie 199 dolarów, czyli ok. 750 zł.

%d bloggers like this: