Jedyny egzemplarz ekskluzywnego modelu Indian Elite już w Polsce

W warszawskim salonie przy Alejach Jerozolimskich pojawił się jedyny w Polsce Indian Chieftain Elite.

Przypomnijmy, że każdy z motocykli linii Elite jest malowany ręcznie w zakładzie Indian Motorcycle zlokalizowanym w Spearfish w stanie Dakota Południowa. Mały zespół specjalistów pracuje nad kolorem każdej maszyny z osobna, co zajmuje w sumie ponad 25 godzin. Ostatecznie motocykl jest jedyny w swoim rodzaju, bo nie ma dwóch dokładnie tak samo pomalowanych egzemplarzy.

Foto: Facebook, Motocykle Indian

Podobnie jak w przypadku modelu Limited, Elite ma 19-calową obręcz przedniego koła i 16-calową z tyłu. Czacha z umieszczonymi w niej reflektorami również została pomalowana ręcznie, natomiast siedzisko uszlachetniono kontrastowymi ściegami.

Indian Chieftain Elite 2017. Foto. Indian

Warto dodać, że zamiast standardowego światła głównego, motocykl wyposażono w jednostkę Pathfinder LED. W standardzie jest także przednia szyba, aluminiowa deska rozdzielcza i system audio o mocy 200 Watt z dwoma głośnikami w kufach bocznych i dwoma dodatkowymi.

Indian Chieftain Elite 2017. Foto. Indian

Model Elite posiada system Ride Command, ABS, system monitorowania ciśnienia w oponach, bezkluczykowy zapłon oraz zdalne blokowanie bagażników. Wyjątkowy egzemplarz Indian Chieftain kosztuje 31 499 dolarów.

Indian Chieftain Elite 2017. Foto. Indian

Motocykli z linii Elite jest zaledwie 300 sztuk na całym świecie. Maszynę można zobaczyć dzisiaj lub w czwartek (22.06.2017) od godziny 13.00. Szkoda, że tylko w Warszawie.

Indian Chieftain Elite 2017. Foto. Indian
%d bloggers like this: