Schubert ogłosił nową wersję popularnego kasku R2

Prowadzisz nakeda, roadstera lub motocykl czysto sportowy? W przypadku kasku R2 to nie ma znaczenia, ponieważ ta konstrukcja uważana jest za idealny wybór dla każdego ostrego motocykla.

To klasyczny projekt, który nadaje się do niemal każdego stylu i sposobu jazdy. Jednocześnie Schubert R2 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort, a jednocześnie ma pakiet ważnych dodatków, na przykład gotowość do instalacji Bluetooth i komunikacji radiowej.

R2 2018. Foto: Schuberth

Zestaw zawiera zintegrowaną antenę, dwa głośniki, mikrofon oraz gniazda dla opcjonalnego systemu SC1 opracowanego we współpracy z liderem branżowym, firmą SENA. To rozwiązanie typu plug-and-play, a więc ewentualna instalacja jest bardzo prosta.

Ulepszona skorupa została opracowana w laboratorium firmy (Schubert Air & Acoustics Lab), co gwarantuję doskonałą aerodynamikę. Inną cechą R2 jest nieparujący wizjer i szeroki kąt widzenia.

R2 2018. Foto: Schuberth

Kask R2 jest dostępny w rozmiarach od XS do XXL w klasycznym, trzykolorowym wariancie w cenie od 479 dolarów. W bardziej odlotowych wersjach Nemesis, Enforcer lub Renegade za R2 trzeba zapłacić 569 dolarów.

W Polsce tegoroczna edycja kosztuje od 1700 do 2200 zł w zależności od wersji. Zapewne model na rok 2018 początkowo będzie jeszcze droższy.

%d bloggers like this: