Skuterowa moda według Vespy

Moda motocyklowa nie jest niczym nowym, ale moda… skuterowa? Być może również w tej materii rynek się specjalizuje, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie podziwiając nową kolekcję Vespy.

Vespa Lifestyle 2017 Collection. Foto: Vespa

Jeśli chcesz być nie tylko zwykłym posiadaczem najsłynniejszego skutera na świecie, ale również wyglądać na nim odpowiednio modnie, być może powinieneś przyjrzeć się najnowszej kolekcji Vespa Lifestyle 2017.

Wszystkie elementy garderoby zostały tak zaprojektowane, aby nie tylko świetnie wyglądały, ale uwzględniały również specyfikę skuterów i doskonałą prezencję ich właścicieli. Co to oznacza? Ma podkreślać wszystkie walory właściciela nawet gdy jest narażona na pęd powietrza, ewentualne kaprysy pogody i trudniejsze niż zazwyczaj warunki użytkowania.

Vespa Lifestyle 2017 Collection. Foto: Vespa

Dla przykładu, do usprawnień lekkiej kurtki należą wodoodporne, gumowane zamki, wyjmowana podszewka i elementy odblaskowe. Kolekcja Vespy to również żywe, kontrastujące kolory i niezwykle wzory inspirowane stylem włoskich skuterów.

Do tej pory wydawało mi się, że największą zaletą skuterów jest pełna swoboda jeśli chodzi o wybór stroju. Dla posiadaczy Vespy to już nie będzie nigdy tak oczywiste. Kupiłeś Vespę? To wyglądaj jak Vespa. Proste.

Vespa Lifestyle 2017 Collection. Foto: Vespa
%d bloggers like this: