Jak przyciągnąć klientów? Junak dorzuca do motocykla “beczkę” oleju

Przez cały czerwiec kupując dowolny motocykl, skuter lub motorower marki Junak otrzymasz gratis 6 litrów oleju Platinium Rider. To zapewne transakcja wiązania. Orlen ma stosunkowo tanią reklamę swoich olejów, a Junak nietypowy bonus dla klientów.

Dodajmy, że Orlen Oil ma obecnie osiem olejów z linii Platinium Rider dla motocykli. 6 do maszyn z silnikami czterosuwowymi oraz 2 do dwusuwów. Orlen zachwala swoje oleje i zapewnia o ich wysokiej jakości.

Foto: junak.com.pl

Według producenta, oleje silnikowe Orlen Platinium Rider typu 4T spełniają najnowsze wymagania jakościowe, głównie API i JASO w różnych klasach lepkości. W ofercie znajdują się zarówno oleje syntetyczne, półsyntetyczne, jak i oleje mineralne. Formuła olejów do silników czterosuwowych została opracowana w oparciu o technologię HTS – High Temperature Stability.

Celem formuły HTS jest zapewnienie skutecznego smarowania silnika, sprzęgła oraz przekładni każdego jednośladu, nie tylko podczas jazdy w warunkach drogowych, ale także w ekstremalnych warunkach eksploatacji, takich jak motorsport.

HTS zapewnia podobno maksymalne wykorzystania mocy silnika, przy jednoczesnym zmniejszeniu osadów i skutecznym odprowadzaniu ciepła. Ponadto oleje z serii Platinum Rider posiadają gwarancję wytrzymałości potwierdzoną przez zespół motocyklowy „Orlen Team”.

Zasady nowej akcji są niezwykle proste. W terminie obowiązywania promocji (1-30 czerwca 2017) wystarczy kupić dowolny jednoślad Junak oraz przesłać dowód zakupu na info@junak.com.pl. W zamian otrzymasz kupon upoważniający do odbioru bezpłatnych 6 butelek oleju Platinum Rider.

%d bloggers like this: