Bell zaprezentował odświeżoną linię kasków

Znana firma Bell Helmets odświeżyła swoją linię produktów, która obecnie obejmuje modele powstałe we współpracy z firmą Fasthouse, jedną z najbardziej znanych marek motocrossowych. Współpraca zaowocowała zaprezentowaniem efektownego kasku Fasthouse Moto-9.

Bell Moto-9 Fasthouse. Foto: Bell Helmets

Kooperacja pomiędzy firmami rozpoczęła się od jednorazowego projektu z listopada 2016 roku, kiedy to Bell wydał limitowaną wersję kasku Moto-9 z grafiką Fasthouse na Red Bull Day podczas eventu Dirt 2016. Pozytywna reakcja fanów pomogła firmie Bell podjąć decyzję o kontynuowaniu współpracy z Fasthouse.

Bell Moto-9 Fasthouse. Foto: Bell Helmets

Nowe cechy Moto-9 to lekka obudowa kompozytowa Tri-Matrix wraz z zaawansowanym systemem wentylacji poprawiającym chłodzenie głowy motocyklisty. Model z czarno-żółtym tematem od Fasthouse będzie dostępny już za kilka dni w rozmiarach od XS do XXL w cenie 399,95 dolarów (ok. 1500 zł).

Bell Moto-9 Fasthouse. Foto: Bell Helmets

Przy okazji warto również sprawdzić inne kaski Bell, w tym modele Bullitt, Moto-3 oraz Mx-9 Adventure. Limitowane wersje opracowano w nowych kolorach i wzorach. Projekty powstały we współpracy z najbardziej znanymi artystami z branży, takimi jak Chemical Candy oraz Roland Sands.

Bell Bullitt Chemical Candy Black-Gold. Foto: Bell Helmets
%d bloggers like this: