Mężczyzna założył kamizelkę Sons of Anarchy. Spotkał prawdziwego Syna Anarchii i…

Barwy klubowe to dla wielu zrzeszonych motocyklistów druga rodzina, do której przynależność traktują jak świętość. Członkowie klubów MC (Motorcycle Club), mogą się identyfikować za pomocą barw, czyli kompletu naszywek na kamizelce klubowej, umieszczonymi zgodnie z zasadami i potwierdzonymi przez władze tzw. kongresu. Czy niezrzeszeni mogą nosić dowolne kamizelki MC?

Oczywiście jest to zabronione, a niezrzeszony motocyklista, który użyje klubowych barw, może mieć nieprzyjemności w przypadku spotkania członków MC. W Stanach Zjednoczonych te sprawy traktowane są jeszcze poważniej.

Serial TV “Sons of Anarchy”. Foto: filmbook.blog.hu

Poniższy film to nagranie z dyskusji na jednej ze stacji benzynowych w USA. Jeden z członków Sons of Anarchy spotka chłopaka, który nosi kamizelkę MC, mimo że nie należy do Synów Anarchii – podobno dlatego, że to kamizelka nawiązująca do telewizyjnego show, a nie klubu MC.

Motocyklista tłumaczy, że za nieuprawniona jazda w takiej kamizelce może skończyć się pobiciem, a na barwy trzeba zasłużyć. Ostatecznie chłopak zgadza się zdjąć kamizelkę.

A Wy jak uważacie? Czy noszenie takich emblematów bez przynależności do klubu, jest okej?


Biker Makes Guy Take Off His “Sons Of Anarchy” Vest. Źródło: YT, BikersPost.com

%d bloggers like this: