W Trójmieście sporo atrakcji dla motocyklistów

Ostatnie tygodnie w trójmieście obfitują w wiele imprez dla motocyklistów. W dużej mierze jest to zasługa Ac Motors, czyli największego autoryzowanego multidealera motocykli w regionie.

Foto: intercars.eu

W poprzedni weekend fani angielskiej motoryzacji mieli okazję do przetestowania brytyjskich maszyn podczas Dni Otwartych Triumpha. Do jazdy dostępne były takie nowości jak pierwszy w Polsce StreetTriple 765, czy Bonnevill Bober, Truxton R i StreetCup.

Nie zabrakło także kultowych już maszyn turystycznych jak Tiger 800, Tiger 1050, Explorer 1200. Po zakończonych jazdach na gości czekał typowo motocyklowy grill, wyspawany z elementów konstrukcyjnych klatki transportowej dla motocykli.

Foto: intercars.eu

Trzeba przyznać że imprezy w Rumi mają zawsze wyjątkowy klimat przyjacielskiego pikniku. Kolejna okazja by spotkać się w Ac Motors już w ten weekend. Powodem są DUCATI DAYS.

Specjalnie na tą okazję dealer przygotował bardzo pokaźną flotę motocykli demonstracyjnych. Jazdy prowadzone będą na: PANIGALE 959, DIAVEL, XDIAVEL S, MONSTER 797, MONSTER 1200 S, MULTISTRADA 950 TOURING, MULTISTRADA 1200 S, SUPERSPORT S, SCRAMBLER FULL TROTHLE, SCRAMBLER DESERT SLED.

Foto: intercars.eu

Równolegle do jazd testowych w sobotę z salonu startuje kolejna wycieczka z serii RIDE FOR FUN. Tegoroczny cykl wypadów Ac Motors przebiega pod hasłem ,,Śladami II Wojny Światowej”, a najbliższy wyjazd zawiedzie jego uczestników do mało znanego muzeum Morskiego Dywizjonu Lotniczego. Więcej informacji na Facebooku pod tym adresem.

%d bloggers like this: