Ducati proponuje sztandarowe modele już od 353 zł miesięcznie

Na stronie ducatipolska.pl pojawiła się informacją o współpracy polskiego dystrybutora marki z BNP BGŻ Paribas. Efektem tych działań jest możliwość zakupu motocykla w atrakcyjnym systemie miesięcznych rat.

Najniższą rata przewidziana jest dla modelu Monster 797, który można mieć już od 353 zł miesięcznie. Monster to solidna, prosta maszyna do codziennych zadań.

Foto: ducatipolska.pl

Nieco bardziej elegancki, klasyczny scrambler może trafić do właściciela już od 457 złotych miesięcznie. Bolońska firma wyprodukowała model scrambler w nawiązaniu do motocykla z lat 60. ubiegłego wieku. Warto dodać, że rodzina scrablerów ma już kilku przedstawicieli, w tym Sixty2, Cafe Racer czy Desert Sled.

Kolejny wariant to słynna Multistrada 950, wszechstronny, mocny motocykl, który czeka na klientów skłonnych wyłożyć 543 zł miesięcznie. Na koniec coś dla fanów szybkości, czyli model Supersport w cenie 549 zł miesięcznie.

Dodajmy, że kalkulacja została sporządzona dla motocykli w cenie netto, wpłacie własnej 40 procent, okresu leasingu na 48 miesięcy, wykupu 20 %. Łączna suma opłat wynosi 111 procent. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Ducati Polska.

%d bloggers like this: