Indian szykuje jeansy dla prawdziwych kowbojów

Firma Indian idzie w ślad za swoim wielkim konkurentem, dlatego nie powinniśmy się dziwić, że rozbudowuje również dział… odzieży motocyklowej. Najnowsza propozycja to jeansy motocyklowe, które zostały zaprezentowane w ostatni weekend podczas Bike Shed London.

Rokker Indian Jeans: Foto: Indian Motorcycle

Spodnie powstały w znanej firmie Rokker Company. Założyciele Rokker, Kei Glatt i Michel Kuratli, rozpoczęli współpracę z Indian Motorcycle, ponieważ doceniają markę, która ma za sobą dekady tradycji i stylu pasujących do wyrobów Rokker.

Rokker Indian Jeans: Foto: Indian Motorcycle

Szlachetny wygląd spodni to nie wszystko. Produkty Rokker zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny i wyposażone są w podszewkę schoeller-dynatec. To technologia, która zapewnia ochronę przed ścieraniem i gwarantuje zabezpieczenie termiczne do prędkości 100 kilometrów na godzinę.

Rokker Indian Jeans: Foto: Indian Motorcycle

Ponadto dżinsy są oddychające, wiatro- i wodoodporne oraz łatwe do czyszczenie – można je prać już w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Do wyboru będą dwa warianty kolorystyczne.

Rokker Indian Jeans: Foto: Indian Motorcycle

„Od dawna podziwiałem markę Rokker i nie mogę ukryć entuzjazmu, ponieważ wiem, że używają najwyższej jakości materiałów i dbają o każdy szczegół swoich produktów” – powiedział szef działu odzieży i akcesoriów firmy Indian, Andreas Geisinger. „Indian i Rokker to po prostu naturalnie dopasowujące się marki i cieszę się, że połączyliśmy siły, aby zaoferować wysokiej jakości i stylowe jeansy dla właścicieli motocykli Indian” – dodał Geisinger.

Rokker Indian Jeans: Foto: Indian Motorcycle

Spodnie Rokker powinny pojawić się u lokalnych dealerów w przeciągu kilku następnych tygodni. Wówczas poznamy również ceny. Tanio raczej nie będzie…

%d bloggers like this: