Stwórz wideo o Junaku i wygraj motocykl RS 125

Na Facebooku rusza nowy konkurs – #mojjunak. Zadanie jest proste i przyjemne, a nagroda cenna. Wystarczy nakręcić własny, unikatowy i inspirujący spot wideo z Junakiem w roli głównej. Autor najlepszego materiału otrzyma nowy motocykl, model Junak RS 125.

Jakie są oczekiwania jurorów? Film powinien w jak najlepszy sposób oddawać emocje, jakie towarzyszą podczas jazdy na Junaku. Bez względu czy to motorower, skuter, czy motocykl, najważniejszy jest pomysł, inspiracja i chęć do podzielenia się swoim dziełem.

Foto: Junak

Co ciekawe, wystarczy że gotowe wideo opublikujesz na Facebooku oznaczając go specjalnym, konkursowym hasztagiem #mojjunak. Po zakończeniu zabawy specjalna komisja konkursowa Junaka wybierze najlepszy film, który nagrodzi fabrycznie nowym motocyklem Junak RS 125.

RS 125 to jeden z flagowych jednośladów marki, Już chwilę po swoim debiucie okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów w Polsce. RS został wyposażony w silnik o mocy blisko 10 KM. RS125 charakteryzuje niskie spalanie. Producent zachwala również „spontaniczną reakcję na ruchy manetki gazu”. Ciekawe sformułowanie…

Junak RS 125 PRO. Foto: Junak

Na nakręcenie filmu, którego bohaterem będzie Junak, masz czas do końca czerwca.

%d bloggers like this: