Rozpoczęcie działalności salonu Yamaha AC Motors i zaproszenie do Rumi!

Wiosna zawitała do nas już na dobre, a wraz z nią sezon motocyklowy. Miłośnicy jednośladów w minioną sobotę mieli dzięki Ac Motors sposobność i miejsce do hucznego rozpoczęcia sezonu. Powodem była wielka feta inaugurująca działanie nowego salonu trójmiejskiego multidealera. Na ul. Jabłoniowej 2 oficjalnie działanie rozpoczął salon YAMAHA AC MOTORS.

Foto: Ac Motors

W stałej ekspozycji znajdziemy tam ponad 20 motocykli i skuterów, pojazdy ATV i Side-by-Side, silniki zaburtowe i skutery wodne. Salon jest jednocześnie autoryzowanym dealerem sieci Inter Motors, czyli największego w kraju dystrybutora odzieży i akcesoriów motocyklowych.

Impreza przebiegała pod hasłem ,,YAMAHA NOWY POCZĄTEK” i faktycznie rozmach eventu to zupełnie nowy standard w trójmiejskiej branży motocyklowej. AC Motors na tę okazję przygotował całą flotę motocykli demonstracyjnych Yamaha Motor Europe, były to modele: FJR 1300 AS, MT09, XSR900, Tracer700, Xmax125, Nmax125, SCR950, XSR700, MT10, XTZ1200

Foto: Ac Motors

„Salon na Jabłoniowej to nowe miejsce na motocyklowej mapie Trójmiasta, ale wierzymy że miłośnikom 2 kółek szybko ta lokalizacja przypadnie do gustu. Jako największy w regonie dealer motocyklowy posiadający w swojej ofercie takie marki jak Ducati, Triumph, Aprilia i MotoGuzzi w salonie w Rumi, a teraz i Yamahę w Gdańsku czujemy na sobie obowiązek wyznaczania nowych trendów i standardów w branży motocyklowej. Przez lata trójmiejscy motocykliści nie mieli salonów na jakie zasługują. Ac Motors właśnie to zmienia” – powiedział Filip Kozioł, Koordynator Sprzedaży i Marketingu Grupy Ac Motors.

Foto: Ac Motors

Oprócz jazd testowych uczestnicy imprezy mogli także skorzystać z strefy gier planszowych REBEL.PL, nauczyć się pierwszej pomocy w namiocie grupy MOTOPOZYTYWNI.PL, czy skorzystać z usług fryzjerskich stylowego OldSchoolBarber. Wieczór uświetniły koncerty takich bendów jak: Wojt&Aretzki, Arkadiusz Szulc Band i gwiazda imprezy Tymon Tymański & Wojtek Kopylec.

Ac Motors po udanej inauguracji Yamahy wcale nie zwalnia. Już w najbliższy weekend zaprasza do Rumi na TriumphDays. Podczas 2 dni jazd będzie można poznać smaczki angielskiej motoryzacji i przetestować takie motocykle jak: Bobber, StreetCup, Tiger 1050, StreetTriple 765, Explorer 1200, Tiger 800, TruxtonR 1200,Bonnevile T100. Nam pozostaje życzyć wszystkim słonecznej pogody i radości z jazdy.

%d bloggers like this: