Faster Sons Trailer Tour 2017 nabiera tempa. Wybierasz się na imprezę Yamahy?

8 maja wystartował Faster Sons Trailer Tour 2017 – unikalna przyczepa Yamahy z motocyklami testowymi ze słynnej serii neo-retro. Na trasie przejazdu przyczepy zaprzężonej do charakterystycznie pomalowanego pick-upa znajduje się pięć największych polskich salonów Yamahy.

Foto: Yamaha

Pierwszy etap już za nami. Ca cały tydzień przyczepa zaparkowała w warszawskim salonie Liberty Motors POLand Position. Warto dodać, że każdy postój kończy się kulminacyjną imprezą ostatniego dnia – w sobotę (z wyjątkiem piątkowej imprezy w salonie Motorland we Wrocławiu). A oto pozostałe przystanki:

• 14-20 maja Gdańsk, AC Motors
• 21-27 maja Wrocław, Motorland (główna impreza w piątek, 26 maja)
• 28 maja-3 czerwca Kraków, Motorland
• 4-10 czerwca Warszawa, Uhma Bike

Każda wizyta przyczepy Faster Sons to moc niespodzianek i atrakcji. Do dyspozycji wszystkich osób posiadających prawo jazdy kategorii A będą motocykle testowe z gamy Sport Heritage, czyli premierowy scrambler SCR950 oraz inspirowane klasycznymi modelami XSR700 i XSR900.

Yamaha XSR700. Foto: Yamaha

Dodatkowo, w okresie przejazdu przyczepy Faster Sons we wszystkich salonach Yamahy będzie obowiązywać rabat w wysokości 20% na oryginalne akcesoria do modeli Sport Heritage oraz odzież z kolekcji Faster Sons, za pomocą których właściciele motocykli mogą wyrazić swój indywidualny styl.

Motocykle z serii Sport Heritage to pojazdy z charakterem, łączące w sobie 60 lat tradycji wyścigowej z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i ponadczasowym stylem. Wydarzenie Faster Sons Trailer Tour pozwoli jeszcze lepiej zrozumieć filozofię Faster Sons, która leży u podstaw tej serii jednośladów, oddających hołd klasycznym maszynom z przeszłości przy jednoczesnym zapewnieniu nowoczesnych osiągów i radości z jazdy.

%d bloggers like this: