Nie masz planów na wakacje? Nie zapomnij o Kustom Konwent we Wrocławiu!

Jeśli jeszcze jesteście rozgrzani przez Poznań Motor Show, warto już dziś zaplanować udział w gorącej imprezie, którą będzie tegoroczna edycja Kustom Bike & Car Show Wrocław.

Kustom Konwent to impreza kameralna, ale mająca niepowtarzalny klimat motocyklowego pikniku połączonego z pokazem dwukołowych wynalazków, trendów i prądów w motocyklowej sztuce. Świetne jest też to, że twórcy autorskich wersji motocykli są na miejscu, można z nimi pogadać, poznać sekrety budowy własnych dwóch kółek, czy określonego stylu, który reprezentują: chopper, cafe racer, brat style, scrambler, zabytków i innych.

Foto: kustomkonwent.pl

Nie bez znaczenie jest wyjątkowe, zatrzymane w czasie miejsce imprezy, czyli stara zajezdnia tramwajowa „Dąbie” przy ulicy Wróblewskiego 33 i wciąż stojące na kanałach rewizyjnych, stare, nadgryzione, a właściwie zeżarte zębem czasu tramwaje.

Ponieważ Kustom Konwent to małe miasteczko motocyklowe, będzie można również zajrzeć do salonów tatuażu i piercingu, odwiedzić barbershop, obejrzeć na żywo pokazy aerografu, hand paintingu, pinstripingu, posłuchać rock’n’rollowej muzyki i skosztować zimnego piwa z beczki. Przy okazji święta motocykli oraz ich czterokołowych braci z rodziny hot rod, custom car i volksrod, odbędzie się też food truck festiwal, czyli jadła nikomu nie powinno zabraknąć.

Na kiedy zaplanować odwiedziny w stolicy Dolnego Śląska? Kustom Konwent odbędzie się 5-6 sierpnia 2017 roku. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

Wrocław Kustom Konwent. Foto: KustomKonwent.pl
%d bloggers like this: