Triumph Thunderbird Bobber do wygrania

Motocykl został przerobiony przez ekipę Venice Vintage Motorcycle Club (VVMC), która już wcześniej organizowała podobne akcje. Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy zakupić bilet za 10 dolarów i podać swój numer telefonu, na który organizatorzy zadzwonią w razie wygranej. Co najważniejsze, nie ma ograniczeń co do uczestnictwa w zabawie osób spoza USA.

Foto: venicevintage.com

Niestety organizatorzy nie ponoszą kosztów transportu motocykla do zwycięzcy, chociaż VVMC zobowiązuje się, że pomoże wygranemu znaleźć firmę transportową. Inna sprawa to brak gwarancji, ponieważ motocykl to custom i siłą rzeczy stracił gwarancję w efekcie przeróbek. Ekipa jest jednak solidna i sprawdzona, więc problemów z maszyną pewnie nie będzie.

Do losowania zostało jeszcze sporo czasu, ponieważ odbędzie się no dopiero 16 września podczas dziesiątej, rocznicowej edycji imprezy Venice Vintage Motorcycle Rally w Venice w Kaliforni. Obecność uczestników konkursu nie jest obowiązkowa.

Część zysku z losowania zostanie przeznaczona na organizację Ride For Kids. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatorów.

%d bloggers like this: