Pewien Anglik próbował zgwałcić… Suzuki GSX-R

Nietypowa sprawa toczy się obecnie w sądzie w Folkestone, angielskim mieście nad kanałem La Manche, w hrabstwie Kent. Pochodzący z Ashford 33-letni Kevin Chapman został oskarżony o uprawianie seksu z… motocyklem Suzuki. Dodajmy, że motocykl nie należy do niego.

Chapman publicznie próbował miłości z błękitną Suzuki GSX-R 27 marca bieżącego roku, ale wcześniej tego samego dnia widziany był w mniej romantycznych okolicznościach, gdy kopał i popychał japoński motocykl. Nietypowa relacja intymna Chapmana może być związana z tym, że rzekomo był tego pijany i brał mocne leki.

Suzuki GSX-R. Foto: Suzuki

Chapman przyznał, że pamięta iż opuścił spodnie, ale zaprzecza, że doszło do czegoś więcej. Mężczyzna nie przyznaje się również do wcześniejszych szkód na motocyklu. Miłośnik motoryzacji czeka na rozprawę, którą odbędzie się 13 czerwca.

Być może Kevin Chapman cierpi na mechanofilię, czyli rodzaj parafilii, polegającej na pociągu seksualny do pojazdów mechanicznych: samochodów, motocykli, ciężarówek, a nawet… helikopterów.

Suzuki GSX-R. Foto: Suzuki

Najsłynniejszym mechofilem jest niejaki Edward Smith z Waszyngtonu (właściciel i zarazem kochanek VW Beetle’a „Vanilla”), który przyznał się do uprawiania seksu z ponad tysiącem samochodów. Smith jest także członkiem stowarzyszenia, liczącego około 500 osób, miłośników motoryzacyjnych orgii.

Wychodzi na to, że wandale i frustraci, którzy w nocy przewracają zaparkowane motocykle, nie stanowią dla naszych maszyn największego zagrożenia. Może być znacznie gorzej…

%d bloggers like this: