Interkom i słuchawki pasujące do każdego kasku motocyklowego?

Podobno najprzyjemniejszy dźwięk dla motocyklisty to warkot jego maszyny, ale niektórzy uważają, że nowoczesne motocykle nie mają duszy i brzmią okropnie, dlatego wolą cieszyć się dobrą muzyką. W ofercie sklepowej znajdują się różne warianty nagłośnienia i komunikacji, ale SlimBuds to coś więcej.

SlimBuds. Źródło: EAOS

SlimBuds to słuchawki Bluetooth, które można wygodnie dopasować pod każdy kask, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów. W przeciwieństwie do większości modeli dostępnych na rynku, są tak skonstruowane, że nie istnieje ryzyko ich wypadnięcia z uszu – mocowanie znajduje się wewnątrz małżowin. System wyposażony jest również w redukcję szumów, co znacznie poprawia jakość odbioru.

SlimBuds. Źródło: EAOS

Poza opcją słuchania muzyki, SlimBuds spełnia również funkcje interkomu. Zestaw zawiera mikrofon Chin-Mic, który umiejscowiono na przewodzie łączącym obie słuchawki. Chin-Mic zlokalizowano tuż nad brodą. Według projektantów systemu, jest to optymalne i wygodne dla użytkownika rozwiązanie.

W zestawie znajduje się także SlimRemote, czyli kontroler, który można umieścić na kierownicy. SlimRemote łączy się przez Bluetooth z urządzeniem i umożliwia sterowanie dźwiękiem, odbieranie połączeń telefonicznych oraz polecenia głosowe.

SlimBuds. Źródło: EAOS

Większość funkcji SlimBuds można również obsługiwać przez specjalną aplikację na smartfonie. Za pomocą apki, lub przycisku push-to-talk na pilocie zainstalowanym przy kierownicy, w prosty sposób można dołączyć znajomych do grona rozmówców. System ma nieograniczony zasięg.

Projekt SlimBuds wystartował na Indiegogo. Cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że założoną przez twórców kwotę wsparcia uzyskano w zaledwie 24 godziny. Obecnie projekt ma ponad 300 inwestorów, którzy wyłożyli 50 tysięcy dolarów na finalizację SlimBuds. Do końca kampanii pozostał jeszcze miesiąc, zapewne niewiele później firma EAOS rozpocznie produkcję magicznych słuchawek.


Slimbuds by EAOS. Źródło: YT, MotorcycleEarphones

%d bloggers like this: