Zrobili imprezę w salonie KTM i stracili pracę

Oddział KTM India zwolnił pięciu pracowników, którzy nadużyli zaufania firmy „bawiąc się” salonowymi motocyklami Duke 250 i Duke 390.

Nowe modele motocykli pojawiły się w Indiach kilka tygodni temu. Oczywiście KTM nagłaśniało ten fakt, żeby zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin salonów marki. W jednym z nich pracownicy postanowili pomóc i zorganizowali grubszą, zakrapianą imprezę.

Foto: shehin zeyne

Zabawa była tak dobra, że w pewnym momencie wpadli na pomysł, aby puścić relację na żywo, za pośrednictwem Facebooka. Pomysł był może i dobry, ale nie wzięli pod uwagę, że są pijani, zaś żyłowanie nowiutkich motocykli nie zostanie dobrze odebrane przez potencjalnych nabywców oraz szefów KTM.


Caught – Revving the life out of new KTM Duke 390, 250. Źródło: YT, RushLane

Mimo że autor nagrania, Abhijith Jm, dość szybko zdjął film z Internetu, mleko już się rozlało. Widzowie zidentyfikowali lokalizację salonu, którą okazała się stolica stanu Kerala – Thiruvananthapuram. Przy okazji okazało się, że lokalny dealer ma wiele za uszami, na przykład nie chce udostępniać klientom motocykli do testów tłumacząc się brakiem paliwa, w tym samym czasie wypożyczając maszyny swoim znajomym.

W odpowiedzi na zapytania wzburzonych internatów, KTM wystosowało oficjalny komunikat, w którym firma przeprosiła za zaistniałą sytuację i obiecała, że motocykle, które widać na filmie, nie trafią do odbiorców. Ponadto rozrywkowi pracownicy zostali zwolnieni w trybie natychmiastowym.

Cóż, bawić też trzeba się umieć…

Źródło: rushlane.com

%d bloggers like this: