Indian obwieścił nadejście wersji Chieftain Limited

Firma Indian Motorcycle ujawniła nową wersję modelu Chieftain Limited. To ewolucja linii Chieftain, której zadaniem jest dostarczenie jeszcze większej przyjemności z jazdy i doskonałego wyglądu maszyny.

Chieftain Limited. Foto Indian

Projektanci wzbogacili sztandarowy model. Reid Wilson, dyrektor ds. marketingu Indian Motorcycle, powiedział: „Naszym celem było wyewoluowanie wielokrotnie nagradzanej platformy Chieftaina w model jeszcze bardziej stylowy i elegancki. Nie ma wątpliwości, że Chieftain Limited z dodatkowymi akcentami czynią go rasowym, 100-procentowym Indianem.”

Chieftain Limited. Foto Indian

Patrząc na zdjęcia, największe zmiany w porównaniu do standardowej jednostki obejmują odcięty przedni błotnik i nowe 10-szprychowe, 19-calowe przednie obręcze. Z tyłu znajduje się podobny wariant o wielości 16 cali.

Chieftain Limited. Foto Indian

Przednie koło ma podwójne tarcze hamulcowe 300 mm z czterotłoczkowymi zaciskami. Dodatkowy element to logo Indian na zaciskach. Jest też dopasowana kolorystycznie oprawa reflektora i lepiej wykonane, eleganckie siodło.

Chieftain Limited. Foto Indian

Klienci, którzy wybiorą usprawnionego Chieftaina, dostaną także system bezkluczykowy keyless, system audio o mocy 100 Watt, nowy multimedialny, siedmiocalowy Ride Command, zdalnie blokowane przedziały bagażowe, przednia szybę i inne cuda.

Chieftain Limited. Foto Indian

W wersji Limited motocykl przyozdobiono subtelnymi akcentami, ale silnik to wciąż ten sam Thunder Stroke 111. Oczywiście napęd również można poddać modyfikacji zmieniając końcówki wydechów, filtr powietrza, kierownicę, podesty i wiele innych części.

Chieftain Limited będzie dostępny tylko w kolorze czarnym. Cena ma być uzależniona od kraju dostawy.

%d bloggers like this: