Do Japonii z Yamahą. Konkurs!

Yamaha wita wiosnę konkursem, w którym do wygrania jest dwuosobowa wycieczka do kraju, w którym przeszło 60 lat temu zaczęła się historia tego jednego z liderów rynku jednośladów na świecie.

Polscy Dealerzy Yamahy dają szansę odwiedzenia Japonii wszystkim, którzy na wiosnę nabędą nowy skuter lub motocykl o pojemności 125 cm3.

W tym celu wystarczy przyjść do najbliższego salonu Yamahy, wybrać pojazd klasy 125 z szerokiej gamy dostępnych modeli i rozpocząć sezon na nowym jednośladzie. Każdy, kto przesiądzie się z samochodu czy publicznego środka transportu na dwa koła, w pakiecie z Yamahą otrzyma większą mobilność w mieście, szybszy czas dojazdu na miejsce i łatwiejsze parkowanie.

MT 125. Foto: Yamaha

Teraz, dodatkowo, każdy Klient na pojazd 125 będzie mógł też zagrać o dwuosobową wycieczkę do Japonii.

Yamaha 125 to gama siedmiu różnych pojazdów, wśród których znajdują się aż trzy tegoroczne premiery. Amatorzy manualnej skrzyni biegów mają do wyboru inspirowany mistrzostwami świata MotoGP, sportowy YZF-R125, należący do bestsellerowej serii Hyper Nakedów – MT-125 oraz całkowicie nowy, miejski YS125.

Z kolei dla zwolenników skuterów z automatyczną skrzynią biegów Yamaha przygotowała zeszłoroczne hity – dynamiczny i niezwykle intuicyjnie prowadzący się NMAX oraz sportowy X-MAX125, a także drugą generację trójkołowca Tricity napędzanego tym samym silnikiem co NMAX oraz całkowicie nową wersję stylowego modelu D’elight.

Wszystkie Yamahy 125 są przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, a ich nabywcy objęci Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 „Startuj z dobrymi nawykami” oferującym m.in. bezpłatne szkolenia z jazdy na terenie całej Polski.

Szczegółowa oferta i pojazdy testowe są dostępne u dealerów. Lista salonów na stronie www.yamaha-motor.pl. Konkurs trwa do 31.07.2017, regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: