Namiot dla ciebie i twojego motocykla. Najlepszy na wyprawy?

Motocyklowa wędrówka obejmuje nie tylko długą jazdę, ale również zagadnienie noclegów, za które chcemy płacić jak najmniej. W cieplejszych miesiącach roku nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenocować na polu namiotowym. Pozostaje jeszcze kwestia motocykla. Jak zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą lub nie do końca trzeźwymi wczasowiczami?

Foto: lonerider-motorcycle.com

MotoTent v2 to skrajne rozwiązanie tego problemu. Po prostu śpisz z motocyklem w namiocie. Właściwie to wcale nie jest takie głupie rozwiązanie. Strefa do snu i wypoczynku jest oddzielona od przestrzeni namiotu, w której parkuje motocykl. Rozłożenie MotoTent v2 zajmuje mniej niż siedem minut.

Sporym ułatwieniem jest oznaczenie różnymi kolorami prętów montażowych, co przyspiesza wybór właściwego elementu stelażu podczas stawiania namiotu.

Foto: lonerider-motorcycle.com

Cześć garażowa pozwala osłonić motocykl od wiatru, deszczu, słońca i zbyt nachalnych lub męczących fanów dwukołowej motoryzacji. Przestrzeń dla motocykla jest duża (1,90 m), natomiast szerokie „drzwi” zapewniają łatwe wprowadzenie lub wjazd jednośladem do środka strefy.

Foto: lonerider-motorcycle.com

Po spakowaniu namiot wraz z pokrowcem waży 5,9 kilogramów. System klamer i zapięć ułatwia przypięcie pakunku do motocykla. Jego wielkość to zaledwie 60 x 20 cm. Namiot jest oczywiście wodoodporny, tak samo jak wszystkie zamki błyskawicznie.

Foto: lonerider-motorcycle.com

Właściwości hydrostatyczne powłoki zewnętrznej zapewniają szybkie wysychanie tkaniny. Materiał, czyli poliester 210T, jest także ognioodporny i zabezpieczony przed promieniowaniem UV. Wodoodporność wynosi 10 000 mm słupa wody.

Foto: lonerider-motorcycle.com

Nieco gorzej wygląda kwestia ceny. Za MotoTent v2 trzeba zapłacić 499 euro. Więcej informacji o produkcie znajdziecie pod tym adresem.

Foto: lonerider-motorcycle.com
%d bloggers like this: