Jesteście gotowi na Poznań Motor Show 2017?

Święto motoryzacji, w tym również motocykli, już w najbliższy weekend. Właściwie impreza zaczyna się w czwartek od Press Day, ale w tym dniu cena jest zaporowa (100 zł w przedsprzedaży i 120 w dniu wydarzenia), dlatego taniej będzie zawitać na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w piątek lub weekend.

Foto: archiwum Inforiders.pl

Regularne targi zaplanowane są na trzy dni: piątek, sobotę i niedzielę. Ceny biletów wahają się od 15 zł w piątek (przedsprzedaż) do 23 zł w sobotę i 18 zł w niedzielę. W kasach wejściówki będą droższe. Piątek 20 zł, sobota 30 zł, niedziela 25 zł.

Z ciekawostek warto wspomnieć o zaplanowanym przez Junaka, a właściwie właściciela marki, firmy Almot, konkursie dla gości targów. Każdego dnia imprezy, poczynając od 7 kwietnia do 9 kwietnia włącznie, można będzie wygrać cenne nagrody. W piątek rower Electra, w sobotę skuter Junak 106-2T i w niedzielę motocykl Junak RS125. Do udziału w konkursie uprawnia bilet wstępu, za który można odebrać jeden kupon konkursowy.

Foto: archiwum Inforiders.pl

Z innych atrakcji koniecznie odwiedźcie stanowisko dziewczyn z portalu Speed Ladies, czyli przedstawicielek płci pięknej, które kochają dwa kółka. Na stoisku spotkamy m.in. Celinę Perskiewicz, radczynię prawną, autorkę bloga LawRider, która podczas codziennych dyżurów podpowie, na co warto zwrócić uwagę kupując motocykl.

Ponadto rozważcie spotkanie z Jackiem Molikiem, który zdobył m.in. Puchar Polski w wyścigach motocyklowych, a dziś jest międzynarodowym sędzią sportowym, instruktorem i trenerem sportu motocyklowego PZM, oraz szefem poznańskiego toru i Speed Day-a. Molik spotka się z gośćmi targów 8. kwietnia o godzinie 13:00.

Foto: archiwum Inforiders.pl

Głównej atrakcji, czyli motocykle wielu firm i producentów, nie trzeba zachwalać i prezentować. Spójrzcie po prostu na listę wystawców pod tym adresem, gdzie znajdziecie również inne informacje na temat Poznań Motor Show. Przypomnijmy jeszcze jeden z fragmentów relacji wideo z zeszłorocznej imprezy oraz podsumowanie w formie artykułu.

Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2017! Oczywiście nas też będziecie mogli spotkać. LwG!

%d bloggers like this: