Międzynarodowe Targi Poznańskie już za tydzień

W najbliższy weekend warto wybrać się do Wrocławia na VII Targi Motocyklowe, ale pamiętajcie, że zaledwie tydzień później wystartują Międzynarodowe Targi Poznańskie, czyli ponad 50 tys. metrów kwadratowych terenów wystawowych, 14 potężnych pawilonów oraz 150 wystawców.

Tradycją targów w Poznaniu są salony tematyczne. W tegorocznym wydaniu nie zabraknie oczywiście Motor Show z setkami motocykli, które będzie można z bliska obejrzeć, dotknąć, a na część nawet wsiąść.

To nie wszystko.  Już po raz ósmy w swojej historii i po raz szósty w ramach Poznań Motor Show redakcja magazynu motocyklowego „Custom” organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych.

Foto: mtp.pl

W pawilonie 7 będzie można zobaczyć najlepsze maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełnią: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne street fightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego.

Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej.

Międzynarodowe Targi w Poznaniu wystartują 7 kwietnia i potrwają do 9 kwietnia. Hale wystawowe przy ul. Głogowskiej 14 będą otwarte od 10 do 18. Cena biletów w przedsprzedaży jest różna w zależności od dnia odwiedzin. Najtajniej będzie w piątek (20 zł w kasach i 15 zł w przedsprzedaży), a najdrożej w sobotę (30 zł w kasach i 23 zł w przedsprzedaży). W niedzielę zapłacimy odpowiednio 25 zł w kasach podczas wydarzenia, a w przedsprzedaży 18 zł. Więcej szczegółów na temat targów i dodatkowych atrakcji znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: