Nowy salon Yamahy w Trójmieście

Świetna wiadomość dla motocyklistów z Trójmiasta. W pierwszych dniach wiosny na mapie autoryzowanych placówek Yamahy przybył nowy punkt. To zapowiadany od jesieni salon AC MOTORS zlokalizowany w Gdańsku, przy ul. Jabłoniowej 2. Salon oferuje pełną gamę produktów spod znaku trzech kamertonów oraz profesjonalny serwis.

Foto: Facebook, ACMotorsYamaha

Nowy, autoryzowany dealer Yamahy w Trójmieście w swojej ofercie ma wszystkie segmenty motocykli i skuterów, w tym szeroką ofertę jednośladów 125 cm3 przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. W salonie można tez obejrzeć i nabyć pojazdy ATV i Side-by-Side, a także gamę produktów marine. Doświadczony zespół sprzedażowy służy radą i pomocą w doborze sprzętu oraz bogatej linii akcesoriów i odzieży. Na miejscu działa także serwis.

Foto: Facebook, ACMotorsYamaha

Salon Yamaha AC MOTORS to nowe miejsce spotkań trójmiejskich motocyklistów i punkt, w którym będą organizowane liczne imprezy i wydarzenia. Już za chwilę ruszy tu park testowy Yamahy z następującymi pojazdami: hyper nakedem MT-09, sportowo-turystycznym Tracerem 700, motocyklem z serii Sport Heritage XSR900 oraz skuterami 125 cm3 – NMAX i X-MAX 125.

Dodatkowe informacje i pełną ofertę AC MOTORS można znaleźć pod tym adresem.

%d bloggers like this: