Wrocławski Red Iron już w nowej lokalizacji. Od dziś otwarty dla wszystkich!

Autoryzowany dealer amerykańskich motocykli Indian i Victory – Red Iron – oficjalnie otwarty. 23 marca 2017 odbyła się uroczysta inauguracja nowego salonu przy ulicy Nowohuckiej 1 we Wrocławiu.

W czwartkowy wieczór właściciele oraz przyjaciele salonu Red Iron przywitali gości w industrialnym budynku Fabryki Cukru na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Na zaproszonych czekało mnóstwo atrakcji – poczęstunek z amerykańskimi przysmakami, open bar, rockowa muzyka na żywo oraz pokaz barmański.

Goście mogli także dosiąść wyeksponowane motocykle i porozmawiać z właścicielami salonu. Kulminacją otwarcia była loteria upominków od Partnerów wydarzenia: archipelag.pl, Hotel Niemcza SPA, Centrum Medyczne Bieniek, Wino Moich Podróży oraz Fitness Academy. Nagrodą główną ufundowaną przez Red Iron było bezpłatne wypożyczenie motocyklu marki Indian na 50 godzin!

Foto: Red Iron

Dzisiaj, 24 marca 2017 roku, salon jest już otwarty dla wszystkich klientów oraz miłośników motocykli. Od godz. 18:00 na odwiedzających czekać będzie poczęstunek z grilla i kufel piwa.

Autoryzowany salon Red Iron powstał w 2016 roku i od samego początku cieszy się zaufaniem dolnośląskich sympatyków marki Indian oraz wrocławskiego IMRG Poland, czyli społeczności Indian Motorcycle RidersGroup.

W salonie znajdziemy najpopularniejsze motocykle Indian i VictoryMotorcycles, a także odzież oraz akcesoria obu marek. Po pierwszym roku działalności zdecydowano na przeniesienie się do większego lokalu przy ul. Nowohuckiej 1 we Wrocławiu.

%d bloggers like this: