13 dni po trasie Rajdu Dakar w siodle Royal Enfield. Chciałbyś spróbować?

Rajd Dakar to wyczerpujący wyścig wytrzymałościowy, który weryfikuje integralność ciała i maszyny w najbardziej ekstremalny sposób. Jeśli chciałbyś poczuć i ten wysiłek i walkę, być może powinieneś zainteresować się ofertą biura podróży Mono 500, chociaż zadanie jest nieco utrudnione, bo siedziba Mono 500 znajduje się w… Argentynie.

Foto: YT, mono500.com

Jeśli się zdecydujesz, będziesz mógł wziąć udział w przygodzie życia, czyli 13-dniowej motocyklowej wyprawie po trasach Rajdu Dakar. Podróż będzie miała wymiar ponadczasowy, bo motocykl, na którym pokonasz trasę to dystyngowany Royal Enfield Classic 500. Czy ta maszyna w ogóle nadaje się do walki z bezdrożami? Poniższy film udowadnia, że tak.


On the Dakar’s tracks – Argentina motorcycle trip by MONO 500. Źródło: YT, Mono 500

Oczywiście ekipa Mono 500 jest elastyczna i możesz poprosić o wyznaczenie trasy w oparciu o swój własny plan. Ponieważ przejazd po fragmentach trasy Rajdu Dakar jest przedsięwzięciem komercyjnym, w trakcie całej podróży uczestnikom towarzyszy ekipa techniczna, zapewniająca obsługę i serwis motocykli, bezpieczeństwo na trasie oraz organizację noclegów. Z jednej strony to doskonale, natomiast z drugiej… A gdzie czysta przygoda?

Szczegóły oferty Mono 500 znajdziesz pod tym adresem.

%d bloggers like this: