Masz warsztat? Sprzedajesz części lub odzież motocyklową? Inter Motors szuka partnera

Jeżeli prowadzisz już biznes, ale chciałbyś rozszerzyć działalność w branży motocyklowej, być może powinieneś zainteresować się propozycją Inter Motors, największego, rodzimego sklepu motocyklowego w sieci. Oferta dotoczy Krakowa.

Właściwie Inter Motors jest siecią motocyklowych sklepów/hurtowni prowadzącą sprzedaż detaliczną i hurtową. Firma współpracuje z ponad 50 dostawcami z całego świata. Inter Motors oferuje bogaty asortyment ubiorów i akcesoriów motocyklowych do każdego stylu jazdy.

Foto: Inter Motors

Ponadto w ofercie IM znajduje się szeroki wybór części eksploatacyjnych i zamiennych, a także środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. Atutem firmy jest rozbudowana sieć dystrybucji i zaplecze logistyczne. W portfolio Inter Motors są takie marki jak Shark, Oxford, Flay, Nolan, Inox, Mocna, Aplinestars, Adrenaline, Scottoiler i wiele innych.

Ogłoszenie Inter Motors skierowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę motocyklową albo warsztat, znają swoich odbiorców i lokalny rynek, a przy okazji chcieliby nawiązać współpracę, która może pomóc im rozwinąć skrzydła.

Inter Motors zależy zarówno na wsparciu już istniejącego biznesu, jak również połączeniu sił w celu realizacji nowego przedsięwzięcia. Konkretnie chodzi o sklep z odzieżą motocyklową, akcesoriami i podzespołami do jednośladów oraz warsztat motocyklowy w jednym. Wszelkie szczegóły na temat ewentualnej współpracy można uzyskać pod adresem e-mailowym: jaroslaw.miernik@intercars.eu

%d bloggers like this: