Chcesz za darmo pojeździć na Triumph Bonneville Bobber lub Street Cup?

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, przypominamy że w najbliższą sobotę i niedzielę pojawi się okazja bezpłatnej jazdy na motocyklach Triumph.

Angielska marka, której przedstawicielem w Polsce jest obecnie firma Almot, właściciel Junaka, będzie promowana w dniach 25-26 marca pod hasłem „Triumph i Przyjaciele”, natomiast cała akcja odbędzie się w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich 200.

Foto: warszawa.triumphmotorcycles.pl

Wśród testowych maszyn znalazły się m.in. Bonneville Bobber, Street Cup, Thruxton R, Bonneville T 1000, Tiger Explorer XCa, Speed Triple R. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, trzeba szybko zgłosić swoje uczestnictwo w formularzu na tej stronie lub mailowo, pisząc na adres: salon.warszawa@triumphpolska.pl. Można także zadzwonić pod numer 538 222 888.

A co z innymi miastami? Opcji jest kilka. We Wrocławiu będzie można obejrzeć motocykle Triumph podczas Wrocław Motorcycle Show 31 marca do 2 kwietnia, ale bez możliwości jazdy. Podobnie w Poznaniu 6-9 kwietnia w trakcie Motor Show Poznań.

Dopiero 22 kwietnia w Łodzi odbędzie się Ride Event Tor, podczas którego znowu pojawi się możliwość odpalenia motocykla angielskiej marki. Podobnie w Katowicach 29-30 kwietnia, a następnie 25 czerwca znowu w Łodzi i 11-13 sierpnia w trakcie Karkonosze Ride Event (lokalizacja nie jest jeszcze znana).

%d bloggers like this: