Wrocław Motorcycle Show rusza już 31 marca!

Do VII Targów Motocyklowych pozostało już tylko niecałe dwa tygodnie. Nowością jest wydłużenie czasu otwarcia imprezy, która w bieżącym roku potrwa aż trzy dni. Oczywiście lokalizacja pozostaje ta sama, czyli spotykamy się w majestatycznej, zabytkowej Hala Stulecia, która w 2006 roku została uznana za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO.

Jednym z największych atutów targów WMS są imprezy towarzyszące, m.in. strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych, spotkania z ciekawymi postaciami branży motocyklowej. W ramach tych atrakcji ponownie zobaczymy FMX, czyli bardzo widowiskowy, freestyle’owy wariant motocrossu. To świetne popisy zawodników na rampach o wysokości od 2,65 do 3 metrów. Show przygotuje ekipa Freestyle Family.

Foto: Wrocław Motorcycle Show

Z mniej wybuchowych punktów imprezy warto wspomnieć o Mototravels.pl, którzy opowiedzą o aspektach organizacji i udziału w zorganizowanych motocyklowych wyprawach. Każdy, kto marzy o podróży na dwóch kółkach, powinien wziąć udział w tej prezentacji.

Bardziej spontanicznie i przygodowo przedstawią swoją pasję Iwona i Daniel z szerokadroga.pl. Dwoje podróżników objechało dotychczas całą Litwę, Łotwę, Estonię, Albanię, Czarnogórę, Macedonię, Rumunię, Armenię, Gruzję i wiele innych krajów. Mają co opowiadać.

Przewidziane są również pokazy mody motocyklowej, m.in. Inter Motors Dolny Śląsk oraz Modeka Polska, a ponadto każdy chętny będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych wykładach i szkoleniach pt. “Motocyklem na kat. B”, których organizatorem są Motopomocni.

O pozostałych ciekawostkach tegorocznej edycji WMS możecie poczytać na stronie organizatora. Wrocławskie show odbędzie się w dniach 31.03 do 02.04.2017. Za bilety zapłacimy różnie. Najtaniej będzie w piątek 31 marca (22 zł, ulgowy 17 zł). W sobotę i niedzielę 1-2 kwietnia cena biletu normalnego wyniesie 25 zł, zaś ulgowego 20 zł. Bilety do nabycia na biletin.pl oraz w kasie targów.

Przypomnijmy, że zeszłoroczną edycję Wrocław Motorcycle Show odwiedziło ok. 15 000 gości, którzy mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców.

%d bloggers like this: