100 wyjątkowych motocykli marki Indian sprzedano w 10 minut!

Kilka dni temu pisaliśmy o specjalnym wydaniu motocykla Indian Chieftain inspirowanym whiskey Jack Daniels Old No. 7. Zaprojektowany we współpracy z Klock Werks Kustom Cycles z Mitchell z Południowej Dakocie, Chieftain pojawił się w niezwykłym dwubarwnym wariancie kolorystycznym oraz bogatym wyposażeniu dodatkowym.

Powstało tylko 100 tych maszyn, których sprzedaż wystartowała w zeszły poniedziałek. Motocykle mogli zakupić wyłącznie rezydenci Stanów Zjednoczonych, Kanady i niektórych krajów EMEA. Najciekawsze jest to, że 100 limitowanych maszyn znalazło nabywców w niespełna 10 minut po rozpoczęciu sprzedaży!

2017 Jack Daniel’s Indian Chieftain. Foto: Indian Motorcycle

„To ogromy poziom popytu i niesamowite świadectwo potęgi dwóch amerykańskim marek” – powiedział Steve Menneto, prezes Polaris Industries, właściciela marki Indian. „Bez wątpienia efekt współpracy obu marek w postaci naszego niezwykłego motocykla trafia bezpośrednio do poczucia patriotyzmu i amerykańskiej dumy nabywców. My również jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tej legendy” – dodał Menneto.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, każdy egzemplarz Limited Edition Jack Daniel’s Indian Chieftain został indywidualnie oznaczony i wyposażony w szeroką gamę specjalnie zaprojektowanych elementów. Wszystkie zostały dopasowane do jedynego w swoim rodzaju biało-czarnego schematu malowania z akcentami nawiązującymi do stylu i barw Jacka Danielsa.

2017 Jack Daniel’s Indian Chieftain. Foto: Indian Motorcycle

Dodajmy, że każda maszyna kosztowała 34 999 dolarów. Stu szczęśliwych nabywców dostało ponadto dwuletnią gwarancją z nieograniczonym przebiegiem kilometrów oraz bezpłatne, roczne członkostwo w Indian Motorcycle Riders Group.

%d bloggers like this: