Motocykl Ducati z filmu “Chips” na sprzedaż!

Film pt. „Chips” trafi do kin na świecie już 24 marca. Oczywiście z tym faktem związana jest cała akcja promocyjna, a jednym z jej najciekawszych elementów jest licytacja jednego z motocykli, który pojawia się w filmie.

Ducati Hypermotorad w programie Hommy Kimmel Live. Foto: Ducati

Oryginalny „Chips” wyświetlany był w amerykańskiej telewizji pod koniec lat 70. i na początku kolejnej dekady. Nowy film to komedia o perypetiach dwóch zmotoryzowanych policjantów. W rolach głównych zobaczymy Daxa Sheparda („Hit nad Run”, Parenthood”) i Michaela Pena („The Martian”).

Aukcja Ducati Hypermotorad. Foto: eBay

Jon Baker (Shepard) i Frank „Ponch” Poncherello (Pena) właśnie dołączyli do California Higway Patrol w Los Angeles, ale z zupełnie odmiennych powodów. Baker jest pokonanym, profesjonalnym zawodnikiem sportów motocyklowych, który chce zrobić porządek ze swoim życiem. Poncherello to zarozumiały tajny agent służb federalnych, który znalazł się w Higway Patrol Police, aby zbadać sprawę skoku, w wyniku którego zniknęło kilkadziesiąt milionów dolarów. Tropy sprawy prowadzą do jednostki CHP.

Ducati Hypermotorad Foto: Ducati

Charytatywna aukcja motocykla Ducati Hypermotard 821 z 2015 roku, którego dosiadał Dax Shepard, rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 26 marca. Wyjściowa cena wynosiła 5000 dolarów, aktualnie osiągnęła już 10 100 dolarów. Środki z akcji zostaną przekazane organizacji PATH Making It Home, która specjalizuje się w pomocy bezdomnym.

Motocykl, który został wystawiony na aukcji, jest podpisany przez Sheparda i Pena. To również jeden z zaledwie dwóch nieuszkodzonych egzemplarzy Ducati Hypermotard, które pozostały po kaskaderskich scenach, w których uczestniczyły. Dodajmy jeszcze, że do większości scen motocykle dostarczyły dwie firmy z branży, a mianowicie Ducati i BMW Motorrad.


Chips – Official Trailer. Źródło: YT, Warner Bros. UK

Zła informacja jest taka, że aukcja jest otwarta dla rezydentów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku, którzy mają powyżej 18 lat, zaś motocykl musi zostać odebrany z jednego z punktów dealerskich Ducati w Ameryce Północnej. Aukcje można podejrzeć tutaj.

%d bloggers like this: