Podgrzewane siodło to nie nowość. A chłodzone?

Popularny wariant siodła Dual Touring pojawił się w nowej wersji od amerykańskiej firmy Corbin. Do tej pory dostępny był jedynie model z podgrzewaniem, natomiast teraz będzie można zarówno rozgrzać dolne partie ciała, jak i schłodzić w cieplejsze dni.

Foto: corbin.com

Podobnie jak pozostałe patenty Corbin, również najnowszy model przeznaczony jest do szybkiego i łatwego montażu. Corbin Fire & Ice Dual Touring Saddle będzie pasować do modeli H-D Touring z lat 2009 do 2017.

Foto: corbin.com

Jakościowo siodło nie odbiega od oryginałów HD, natomiast model Dual Tour jest specjalnie zaprojektowany, aby pasował do motocykli Electra-Glide od 2009 roku w górę, oraz Road Gide i Street Glide.

Kształt siedziska został opracowany w ten sposób, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu z ciałem motocyklisty i poprawić rozkład masy, co osłabia główne punkty nacisku natomiast w praktyce oznacza po prostu większą wygodę podczas długiej jazdy.

Foto: corbin.com

Cena siodła Dual Tour nie jest niska. W Stanach Zjednoczonych wynosi 993 dolary. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem na stronie producenta.

Foto: corbin.com
%d bloggers like this: