Mahindra, właściciel marek Jawa i BSA, będzie sprzedawać zegarki

Inspirowano motosportem marka zegarków Omologato, zostanie oficjalnym partnerem zespołu Mahindra Racing Formuła E. Partnerstwo ma rozpocząć się od następnego wyścigi Formuły E, który odbędzie się w Meksyku na początku kwietnia.

Zegary marki Omologato pojawią się w garażu teamu Mahindra, podczas gdy członkowie ekipy będą nosić specjalne zaprojektowane chronografy. W tej chwili zegarki można zakupić w przedsprzedaży na stronie internetowej Omologato.

Mahindra Racing Chronographs Omologato. Foto: Mahindra

Czasomierze dostępne są w dwóch wariantach – Mahindra Racing Red oraz Black Edition, czyli zegarek wyposażony w „kluczowe elementy” nawiązujące do wzoru bolidu E. Obudowa zegarka wykonana jest z chirurgicznej stali nierdzewnej.

Czasomierze są ręcznie składane i pakowane do solidnego pudełka obleczonego sztuczną skórą. Paski wykonano z prawdziwej skóry lub, do wyboru, silikonu. Cena czasomierza nie jest wygórowana. Na rynku indyjskim jego cena wyniesie 16 180 INR, czyli około 1 000 PLN.

Mahindra Racing Chronographs Omologato. Foto: Mahindra

Warto dodać, że Mahindra to nie tylko właściciel sportowych teamów samochodowych i motocyklowych, ale również nabywca praw do takich marek jak czeska Java, czy angielska BSA.

%d bloggers like this: