Ducati zachęca do przygody z Monsterem

Pośród nowości na sezon 2017 znajdziemy Monstera 797. Motocykl przyjazny, lekki i bardzo intuicyjny. Zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy zamiast wielkiej mocy i ekstremalnie sportowych możliwości, potrzebują sprawnego i taniego środka komunikacji, nie pozbawionego jednak charakteru Ducati Monster.

Zaopatrzony w chłodzony powietrzem silnik, nawiązuje wprost do swoich legendarnych poprzedników i jest ich ambasadorem dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z Ducati Monster. Monster 797 sprawdzi się w rękach doświadczonych motocyklistów i motocyklistek jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z motocyklami.

Monster 797. Foto: ducatipolska.pl

Kolejną nowością w sezonie 2017 jest Monster 1200 i Monster 1200 S. Oba motocykle dysponują potężnym silnikiem Testastretta o mocy 150 KM. Oba posiadają również pakiet Ducati Safety Pack, zawierający doskonały system kontroli trakcji oraz ABS.

Na pokładzie Monsterów 1200 znajdziemy także Cornerng ABS. System wzięty wprost z potężnego Panigale 1299 i nowoczesnych XDiavel i Multistrady 1200, odpowiada za bezpieczeństwo podczas hamowań w dużych złożeniach. Oprócz tego w modelu 1200 S będziemy mieli do czynienia z quickshifterem, działającym w górę i w dół, zawieszeniem Ohlins i obniżającymi wagę elementami z carbonu.

Ducati Monster 1200 S. Foto: Ducati

Rodzynkiem pośród Monsterów 1200 jest Monster 1200 R. Topowa maszyna dla zdecydowanych na sport kierowców. 160 KM, wspomagane niską wagą oraz zdecydowanym charakterem ukierunkowanym na tor wyścigowy to ekskluzywna propozycja pośród wszystkich Monsterów.

Pomiędzy 797 i 1200 mamy Monstera 821. 120 konny pojazd idealnie wypełnia lukę pomiędzy swoimi braćmi. Wyposażony w pakiet Ducati Safety Pack oraz sprawdzony silnik Testastretta sprawdzi się w wielu sytuacjach i zaspokoi wymagania większości kierowców.

Ducati Monster 821. Foto: Ducati

Ducati zaprasza również do swoch salonów na jazdy testowe powyższych maszyn. Listę dealerów znajdziecie tutaj.

Źródło: Ducati

%d bloggers like this: