Jak świętować Dzień Kobiet? Może machnąć reklamę skutera?

Czy to okazja dobra jak każda, żeby reklamować swój produkt? Firma TVS Motor Company postanowiła wykorzystać Międzynarodowy Dzień Kobiet, aby przekonać panie, że skuter Zest 110 jest właśnie dla nich.

Reklama dźwignią handlu, jak mówi stare powiedzenie, a więc skoro jest okazja żeby zwrócić się bezpośrednio do kobiet, to dlaczego tego faktu nie wykorzystać? W końcu w okresie świąt Bożego Narodzenia zalewają nas reklamy wszelkich maści produktów, podobnie w Dzień Dziecka, czy Dzień Zakochanych.


Women with the #ZestToRide. Źródło: YT, scootygals

Swoją drogą w przypadku skutera Zest 110 rzeczywiście można powiedzieć, że jednoślad ma coś wspólnego z płcią piękną, a przynajmniej jedną z jej przedstawicielek. Otóż Zest 110 jest pierwszym skuterem o pojemności 110 cm3, który pokonał Khardung La, czyli przełęcz w Himalajach na wysokości 5359 metrów. Tego wyczynu dokonała pod koniec 2015 roku kobieta – Anam Hashim.

Zest 110 to jednocylindrowiec, który dysponuje mocą 6 KW przy 7500 obr./min. i maksymalnym momentem 8.7 Nm przy 5500 obr./min. Niestety na nasze górskie przełęcze żadna kobieta nim nie wjedzie, bo pojazd dostępnym jest jedynie w Indiach.

%d bloggers like this: