Bitwa Królów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej rozstrzygnięta!

Trzecia odsłona Bitwy Królów ma kilka etapów, z których każdy kolejny wyłania pretendentów do głównej nagrody. Wielka rywalizacja zmodyfikowanych modeli Sportstera zostanie rozstrzygnięta podczas targów EICMA w Mediolanie, które odbędą się w listopadzie.

Battle of the Kings. 1 miejsce. Foto: Harley-Davidson

Tymczasem został wyłoniony zwycięzca regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Spośród 13 motocykli zwyciężyła maszyna polskiego dealera z Łodzi!

Battle of the Kings. 2 miejsce. Foto: Harley-Davidson

Warto zaznaczyć, że pierwszy etap wyłonił sześć maszyn, które wybrali głosujący poprzez formularz na stronie H-D. Decyzję o przyznaniu lauru zwycięzcy podjęło jednak profesjonalne jury, którego członkowie dokładnie przyjrzeli się finalistom.

Battle of the Kings. 3 miejsce. Foto: Harley-Davidson

W pierwszej szóstce znalazły się trzy maszyny z Polski. Za motocyklem ekipy z Łodzi, na drugim miejscu, uplasowała się konstrukcja dealera H-D z Wrocławia, trzecie miejsce przypadło drużynie z Pragi, czwarte z Hradec-Kralove, piąte dealerowi marki z Poznania, zaś szóste słowackiej ekipie z Banskiej Bystricy.

Battle of the Kings. 4 miejsce. Foto: Harley-Davidson

Dealerzy mieli do wyboru trzy maszyny z rodziny Dark Custom Sportster, czyli Iron 883, Forty Eight i Roadstera. Każdy z wybranych motocykli miał ograniczony budżet, który wynosił 6 000 euro.

%d bloggers like this: