Promocja Yamahy przy zakupie modeli NMAX i X-Max

Do końca kwietnia (30.04.2017) potrwa promocja Yamahy dotycząca modeli NMAX i X-MAX 125 z roczników 2016 i 2017. W pierwsze ciepłe dni Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską ogłosiła kuszącą promocję, w której do każdego sprzedanego modelu NMAX lub X-MAX dokłada bon na zakupy.

Do wyboru mamy markową odzież do prowadzenia skutera, kolekcje do noszenia na co dzień, oryginalne akcesoria do pojazdu lub dla siebie. Wystarczy zajrzeć do najbliższego salonu Yamahy, przymierzyć się do jednego z dwóch objętych promocją jednośladów i wybrać sobie prezenty. Do wydania dostaniemy aż 1000 zł.

Yamaha NMAX. Foto: Yamaha

Yamaha NMAX to miejski skuter zaprojektowany z myślą o dostarczeniu kierowcy maksimum przyjemności z jazdy. Charakteryzuje się on sportowymi osiągami i bardzo niskim zużyciem paliwa. Zwarte nadwozie gwarantuje dobrą mobilność podczas jazdy z pasażerem po zatłoczonych ulicach, a 4-suwowy silnik o pojemności 125 cm3, spełniający normę EU4, zapewnia zadowalającą dynamikę.

Agresywna stylistyka i bogate wyposażenie, obejmujące układ ABS, sprawiają, że ten skuter stanowi ciekawy wybór spośród maszyn o pojemności 125 cm3. Cena NMAX-a z 2017 roku wynosi 13 500 PLN.

X-MAX 125 to najmniejszy model z gamy sportowych maksiskuterów Yamahy. Jednoślad przyciąga wzrok aerodynamicznym nadwoziem o ostro zarysowanymi liniami. Zasilany wtryskiem paliwa, chłodzony cieczą silnik o pojemności 125 cm3 jest dynamiczny i zrywny. Dzięki niezłemu przyspieszeniu dobrze radzi sobie pod światłami.

Yamaha X-max 125 IRON. Foto: Yamaha

Aluminiowe obręcze kół o dużej średnicy, ulepszone zawieszenie i układ ABS zapewniają płynne prowadzenie i stabilność. Dodaj do tego przestronny schowek i komfort jazdy. Yamaha X-MAX 125 z rocznika modelowego 2017 kosztuje 20 900 PLN.

Dodatkowo, właściciele skuterów 125 mogą skorzystać z korzyści oferowanych w ramach programu „Startuj z dobrymi nawykami” obejmujących m.in. bezpłatne szkolenia z jazdy Yamahą 125 cm3. Szczegóły programu są opisane na stronie www.motobezprawka.pl.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: