W Łodzi władze kochają motocyklistów. To się nazywa rozpoczęcie sezonu

Co raz słyszymy, że „w Łodzi można”, co oznacza, że ułatwienia dla motocyklistów, które nie przechodzą w innych miastach, w trzeciej pod względem liczby ludności aglomeracji w Polsce, są możliwe.

Zmotoryzowani mieszkańcy miasta nie tylko mają swoje rondo im. Łódzkich Motocyklistów, ale również takie udogodnienia jak możliwość jazdy buspasami oraz specjalne miejsca parkingowe, tylko dla właścicieli silnikowych jednośladów.

Foto: Facebook, ŁÓDŹ: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2017.

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec, bo tradycyjne wydarzenie, jakim jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego, będzie w Łodzi świętowane, a przede wszystkim organizowane, wraz z Urzędem Miasta Łodzi oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń.

W praktyce oznacza to zupełnie innąAtla  skalę przedsięwzięcia. Już sam fakt, że impreza odbędzie się na terenie Atlas Areny, ma swój niezwykły wymiar. Atlas Arena to potężna hala sportowo-widowiskowa, której trybuny mogą pomieścić ponad 10 tysięcy widzów, a do dyspozycji gości dostępnych jest również 1500 miejsc postojowych, cztery gigantyczne ekrany multimedialne, i wiele innych udogodnień. Która impreza z cyklu „rozpoczęcie sezonu” odbywa się na podobnym obiekcie? No właśnie…

Pełny plan imprezy znajduje się na poniższym plakacie. Władzom Łodzi gratulujemy i dziękujemy, zaś łódzkim motocyklistom całkiem zwyczaj i po ludzku… zazdrościmy!

Oczywiście główny ciężar imprezy spada na klub i stowarzyszenia motocyklowe, które w tym celu połączyły szyki, mowa o ekipach: Berserkers, Czarne Orły Łódź, Dark Squadron, Forum Łódzkich Motocyklistów, Group of Franc, H.O.G Łódź, Klub Motocyklowy Politechniki Łódzkiej, Klub Żużlowy “Orzeł Łódź”, Knight Riders, Korsarze Łódź oraz Number One Club Łódź.

Dodajmy jeszcze, że jedną ze specjalnych atrakcji będzie losowanie motocykla oraz skutera 125 cm3, zaś planowa liczba uczestników imprezy to minimum 3 tysiące ludzi.

Foto: Facebook, ŁÓDŹ: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2017.
%d bloggers like this: