Yamaha MT-10 Tourer Edition, czyli naked bike w wersji… turystycznej

Yamaha MT-10 to nie tylko uniwersalny roadster, który jest jednocześnie zwinny i bardzo silny. Ten model to doskonała platforma, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Najnowszy zestaw akcesoriów MT-10 Tourer Edition, może znacznie zwiększyć przyjemność z jazdy na dłuższych dystansach.

Yamaha MT-10 Tourer Edition. Foto: Yamaha

Zgodnie z nazwą dodatkowe części mają posłużyć wielbicielom długich tras, do których trzeba przygotować nie tylko siebie, ale również motocykl. MT-10 Tourer Edition zawiera takie przydatne dodatki jak osłony dłoni, wysoką szybę i lepiej wyprofilowane, wygodniejsze siedzisko, które doskonale sprawdzi się podczas wielogodzinnych etapów podróży.

Yamaha MT-10 Tourer Edition. Foto: Yamaha

Niezbędny ekwipunek podróżnika będzie można załadować do miękkich kufrów ABS, które starano się zaprojektować w taki sposób, aby nie zniweczyć sportowego ducha motocykla i nie ograniczyć mocy oddziaływania Dark Side of Japan. Czy to się udało? Naszym zdaniem plan zrealizowano w stu procentach.

Yamaha MT-10 Tourer Edition. Foto: Yamaha

Kolejna sprawa to uchwyty i mocowania, w których można umieścić nawigację satelitarną lub inną elektronikę niezbędna podczas długich tripów. Warto dodać, że każdy z powyższych elementów jest już dostępny dla posiadaczy MT-10, ale w wersji Tourer Edition można sporo zaoszczędzić w porównaniu do zakupu każdego gadżetu osobno.

Yamaha MT-10 Tourer Edition. Foto: Yamaha

Należy jeszcze dopowiedzieć, że Yamaha i TomTom doszli do porozumienia oferując nawigację TomTom Rider 410 za 200 euro – tylko dla klientów, którzy zdecydują się na zestaw MT-10 Tourer Edition, co oznacza oszczędność aż 200 euro od ceny standardowej.

Czy w Polsce również można liczyć na upust ceny nawigacji w przypadku zakupu akcesoriów Tourer Edition? Aktualnie czekamy na odpowiedź polskiego dealera Yamahy w tej sprawie. Po jej uzyskaniu zamieścimy w tekście stosowną aktualizację.

Yamaha MT-10 Tourer Edition. Foto: Yamaha
%d bloggers like this: