Inter Motors ostro przytnie ceny podczas Moto Expo Polska

Już niedługo, w dniach 3-5 marca w hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, wystartuje tegoroczne Moto Expo. To pierwsza w tym roku masowa impreza tego typu, kolejna odbędzie się dopiero pod koniec marca w stolicy Dolnego Śląska (VII Targi Motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 31 marca – 2 kwietnia 2017).

Nadciągające Moto Expo oznacza oczywiście różnego rodzaju promocje i akcje wystawców, którzy już teraz starają się przyciągnąć ewentualnych klientów na swoje stoiska. Bardzo ciekawie zapowiada się oferta Inter Motors.

Foto: intermotors.pl

Na rekordowych 520 metrach kwadratowych ekspozycji, Inter Motors wystawi dużą kolekcję outlet z rabatami dochodzącymi nawet do 70%. To jednak nie wszystko, będzie można również przejrzeć najnowszą kolekcję, która właśnie trafia do sklepów sieci. Cały ten asortyment także zostanie udostępniony na sprzedaż. Ponadto klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 500 zł, otrzymają zwrot kasy za bilet w postaci dodatkowej zniżki w wysokości 25 zł, a wszystkim klientom do każdych zakupów zaoferowany zostanie praktyczny motocyklowy gadżet.

Przy okazji warto jeszcze zwrócić uwagę na ciekawą, aktualna promocję Inter Motors, czyli buty motocyklowe Adrenaline Ryo Speed wykonane z zamszu i codury, wyposażone w nieślizgającą się podeszwę, patkę do zakładania, plastikowe wzmocnienie na pięcie i usztywnienie na palcach. Model ten dotychczas kosztował 299 zł, aktualnie w promocji można nabyć go za 199 zł. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na intermotors.pl.

Przypomnijmy jeszcze godziny otwarcia. Piątek 3 marca w godz. 12.00-19.00, sobota 4 marca w godz. 10.00-18.00, niedziela w godz. 10.00-18.00. Stoisko Inter Motors, hala nr 1.

%d bloggers like this: