Gotowi na VII Targi Motocyklowe we Wrocławiu i moc atrakcji?

Do imprez we Wrocławiu został jeszcze miesiąc, ale już teraz warto zarezerwować termin w kalendarzu. Co będzie się działo w tym roku?

Dzięki firmie JX Nippon Oil & Energy Europe, producentowi olejów silnikowych marki ENEOS, po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć najnowszą wersję motocykla zespołu fabrycznego Yamahy, na którym w MotoGP niebawem wystartuje Valentino Rossi!

Motocykla zespołu fabrycznego Yamahy. Foto: wms.info.pl

Zeszłoroczną VI edycję Wrocław Motorcycle Show odwiedziło ok. 15 000 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z propozycją ponad 100 wystawców. Tym razem na pewno będzie ich więcej.

Jednym z największych atutów targów WMS są imprezy towarzyszące, m.in. strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych, spotkania z ciekawymi postaciami branży motocyklowej. W ramach tych atrakcji ponownie zobaczymy FMX, czyli bardzo widowiskowy, freestyle’owy wariant motocrossu. To świetne popisy zawodników na rampach o wysokości od 2,65 do 3 metrów. Show i niezwykłych emocji dostarczy ekipa Freestyle Family.

Foto: wms.info.pl

Z mniej wybuchowych punktów imprezy warto wspomnieć o Mototravels.pl, którzy opowiedzą o aspektach organizacji i udziału w zorganizowanych motocyklowych wyprawach. Każdy, kto marzy o podróży na dwóch kółkach, powinien wziąć udział w tej prezentacji.

Bardziej spontanicznie i przygodowo przedstawią swoją pasję Iwona i Daniel z szerokadroga.pl. Dwoje podróżników objechało dotychczas całą Litwę, Łotwę, Estonię, Albanię, Czarnogórę, Macedonię, Rumunię, Armenię, Gruzję i wiele innych krajów. Mają co opowiadać.

O pozostałych ciekawostkach i nowościach tegorocznej edycji WMS możecie poczytać na stronie organizatora. Wrocławskie show odbędzie się w dniach 31.03 do 02.04.2017. Za bilety zapłacimy różnie. Najtaniej będzie w piątek 31 marca (22 zł, ulgowy 17 zł). W sobotę i niedzielę 1-2 kwietnia cena biletu normalnego wyniesie 25 zł, zaś ulgowego 20 zł. Bilety do nabycia na biletin.pl oraz w kasie targów.

%d bloggers like this: