Porządna “skóra” na nowy sezon? Może nowość z kolekcji Roland Sand Design?

Jeśli jeździsz motocyklem retro lub cafe racerem, prawdopodobnie jesteś zwolennikiem stylu, który prezentują uczestnicy The Distinguished Gentleman’s Ride. Mówiąc inaczej, klasyka w czystej postaci, ale z nutą elegancji. Jeżeli to jest twój sposób bycia, warto żebyś rzucił okiem na nowy wariant kurtki Clash z kolekcji Roland Sand Design (RDS).

Nie jest to nowy model, ponieważ wcześniej kurtka dostępna była w kolorze czarnym oraz ciemnego wina. Wprowadzony właśnie wariant został nazwany Tobacco i jak sama nazwa wskazuje chodzi o klasyczny brązowy kolor, który idealnie pasuje do dżinsów i utrzymanych w podobnej konwencji butów.

RDS Clash Tobacco. Foto: RDS

Clash inspirowana jest kurtkami z lat 50. ubiegłego wieku. Mimo buntowniczego wyglądu materiał użyty do produkcji jest najwyższej klasy. Kurtę wykonana ze skóry Airborne, a każdy egzemplarz został wykończony ręcznie. Cecha charakterystyczną modelu są pikowania na ramionach i dolnej części pleców oraz nitowania na łączeniach i łokciach.

Clash ma ponadto wzmacnianie łokcie, zamki na mankietach, wyłożoną miękkim materiałem kieszonkę na elektronikę, oraz wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek. Kieszeni jest zresztą więcej, bo motocyklista zawsze ich potrzebuje.

RDS Clash Tobacco. Foto: RDS

Domyślnie kurtka nie posiada zbroi, ale wyposażona została w specjalne kieszonki w obszarach pleców i ramion, w których można umieścić pady 3DO. Można je zakupić od RDS lub dopasować z oferty innych firm.

Dostępne rozmiary kurtki zaczynają się od S, a kończą na 3XL. Cena Clash Tobacco nie jest niska, wynosi aż 650 dolarów (ok. 2600 zł).

RDS Clash Tobacco. Foto: RDS
%d bloggers like this: