Yamaha już gotowa na Moto Expo Polska

Już od 3 marca w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie będzie można zobaczyć najnowszą ofertę pojazdów przygotowaną przez Yamahę wraz ze stołecznymi dealerami. W komplecie zameldują się Super Sportowe modele R i Hyper Naked z serią MT. Tylko w tych dwóch kategoriach znajdą się trzy nowości: YZF-R6, MT-09 i MT-10SP. Wszystkie zyskują dzięki rozwiązaniom zaczerpniętymi z modeli YZF-R1 i R1M.

Yamaha MT-09 2017. Foto: yamaha-motor.eu

Super Sport YZF-R6 na sezon 2017 przybrał bardziej aerodynamiczne kształty, inspirowane najnowszą generacją topowego motocykla z gamy, zyskał także zaawansowaną elektronikę. Model MT-09 2017 otrzymał 41-milimetrowy widelec upside-down z nowym systemem regulacji, sprzęgło antyhoppingowe, które zapewnia stabilność podwozia podczas gwałtownego hamowania silnikiem i system QSS (Quick Shift System) – szybszej zmiany biegów bez używania sprzęgła, a MT-10SP – sterowane elektronicznie, wyczynowe zawieszenie ERS firmy Öhlins.

Kolejna nowość Moto Expo Polska to TMAX 2017. Tegoroczny model oznacza zmiany, które na nowo ustalają, czym jest rodzina skuterów MAX. Nowa, lekka rama z odlewanego aluminium i wydłużony wahacz pozwalają właścicielowi czuć się jak na pełnowymiarowym motocyklu, a system kontroli trakcji podnosi poczucie bezpieczeństwa. Skutery z klanu MAX zostaną uzupełnione nowymi i odnowionymi miejskimi modelami klasy 125 – D’elight i Tricity.

Sportowe dziedzictwo Yamahy, obok znanych już XSR700 i XSR900, w tym roku będzie reprezentować nowa postać na motocyklowym „podwórku” – SCR950. Inspirowana maszynami typu Street Scrambler, wywodzącymi się z lat 60., łączy wyjątkowy design i nowoczesną technologię.

Foto: wystawa-motocykli.pl

Nie zawiodą się zwolennicy motocykli Sportowo-Turystycznych, bo i ta gama maszyn Yamahy będzie kompletna. Nawet ci, którym od dwóch bliższe są cztery koła znajdą coś ekscytującego, bo widok czterokołowego modelu YXZ1000R od razu wywołuje skojarzenia z szaloną jazdą i przygodą. Obok niego na ekspozycji Yamahy znajdzie się łącznie ponad 20 motocykli i skuterów.

Impreza będzie trwała od piątku do niedzieli (3.03 do 5.03). W piątek od 12 do 19, w sobotę od 10 do 18 i podobnie w niedziele. Szczegóły dostępne są na tej stronie.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: