Przewodnik na motocyklu? Tak, i to w Polsce

Do tej pory pisaliśmy o podobnych pomysłach w Azji, a tymczasem na motocyklową wycieczkę z przewodnikiem można się wybrać również u nas, konkretnie we Wrocławiu. Oferta Artura Domańskiego dotyczy grupy do pięciu motocyklistów. Każdy uczestnik, łącznie z Panem Arturem, jedzie na swoim motocyklu – przewodnik nie zabiera nikogo jako pasażera.

Foto: przewodnik-wroclaw.eu

W ramach spotkania, które może mieć miejsce na przedmieściach Wrocławia, i po zgraniu łączności, przewodnik pilotuje uczestników do Rynku, a następnie proponuje spacer ze zwyczajową dawką historii, ciekawostek i nowości dotyczących stolicy Dolnego Śląska.

W zależności od planów i chęci uczestników, możliwe jest zwiedzanie wnętrza Ratusza. Następny etap to przejazd na Ostrów Tumski, oczywiście na motocyklach, z postojem i zwiedzaniem. Trzecia część obejmuje Halę Stulecia, fontannę multimedialną i piękny Ogród Japoński.


Przewodnik na motocyklu. Źródło: YT, Przewodnik po Wrocławiu

Jeżeli uczestnikom wciąż jest mało, Pan Artur dopuszcza dłuży przejazd motocyklami i podziwianie z siodła potężnych budowli hydrotechnicznych na Odrze: jazów, śluz, mostów, albo np. kompleksów parkowych, które kryją w sobie wiele historycznych ciekawostek.

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie na stronie Artura Domańskiego. To ciekawa inicjatywa i na pewno warto ją rozpropagować.

%d bloggers like this: