Chamski podryw i sroga zemsta ofiary

Motocyklista jadący londyńskim ulicami nagrał kamerą moment nękania rowerzystki przez dwóch mężczyzn w vanie. Najlepsze jest to, że dziewczyna wcale się nie przestraszyła i postanowiła odpowiedzieć sprawcom pięknym za nadobne.

Na początku nagrania widać, że mężczyźni wjeżdżają samochodem na pas dla rowerów. Jeden z niedoszłych, duchowych spadkobierców Don Juana, chwyta i popycha rowerzystkę, a następnie pokrzykuje coś do niej, m.in. „Chcesz mój numer?”


Cyclist Girl Gets Revenge On Catcalling Van Drivers. Źródło: YT, Rob Alexander

Dziewczyna próbuje cofnąć rower, żeby uniknąć chamskiego zachowania mężczyzn, ale nie bardzo jej się to udaje. Ostatecznie samochód odjeżdża, ale wściekła kobieta wcale nie zamierza puścić całego zdarzenia w niepamięć.

Rowerzystka jedzie za vanem, a kiedy pojazd się zatrzymuje, podjeżdża i premedytacją urywa prawe lusterko w samochodzie. Mężczyzna chce zareagować, wysiąść z auta, ale w tym momencie podjeżdża do niego motocyklista, który nagrał całą sytuację. Słyszymy jeszcze, jak mówi do podrywaczy: „To jest dokładnie to, na co zasługujecie, szumowiny!”

Brawa dla tej pani za charakter.

%d bloggers like this: