Bloody Roads California, czyli gra o motocyklowych gangach

Co prawda zamiast wgapiać się w ekran lepiej iść do garażu i podłubać przy motorze, ale wszystko jest dla ludzi. Bloody Roads California to strategia, w której można założyć swój własny klub motocyklowy i stopniowo rozwijać biznes, aż do zarządzania całym miastem oraz ekspansją na inne stany U.S.A.

Foto: Bloody Roads California

Bloody Roads to gra w klimacie Grand Thief Auto w wersji motocyklowej – główny bohater został niedawno zwolniony z więzienia, gdzie przebywał przez trzy długie lata. Teraz musi od zera odbudować swoja pozycję.

Miejska dżungla to nie jest przyjazne miejsce, a mocna ekipa to podstawa. Gracz musi stworzyć klub MC i zabrać się za rozwój nie zawsze legalnego biznesu – salonów tatuaży, barów, hosteli. Największe pieniądze daje oczywiście handel bronią.

Foto: Bloody Roads California

Wraz ze wzrostem znaczenia i potęgi klubu, pojawiają się zatargi i problemy z konkurencyjnymi ekipami. To musi doprowadzić do starcia. Zwycięży silniejszy, a właściwie mądrzejszy.

W nielicznych wolnych chwilach, gdy nie trzeba doglądać biznesu i wykańczać konkurencji, można zająć się wyszykowaniem swojego motocykla lub siedziby klubu.

Foto: Bloody Roads California

Aplikację można pobrać z Google Play. W wersji podstawowej zagramy oczywiście grać za darmo, ale żeby zostać capo di tutti capi konieczny będzie wydatek prawdziwych pieniędzy.

Foto: Bloody Roads California
%d bloggers like this: