Praca szuka człowieka!

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w branży motocyklowej i czujesz, że razem z Inter Motors możesz tworzyć najlepszą ofertę odzieży, części i akcesoriów dla motocyklistów to aplikuj na jedno z kilku stanowisk pracy w centrali Inter Motors.

Foto: Inter Motors

Inter Motors jest siecią motocyklowych sklepów/hurtowni prowadzącą sprzedaż detaliczną i hurtową. Firma współpracuje z ponad 50 dostawcami z całego świata. Oferta Inter Motors obejmuje bogaty asortyment ubiorów i akcesoriów motocyklowych do każdego stylu jazdy. Ponadto dostępny jest szeroki wybór części eksploatacyjnych i zamiennych, a także środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. Atutem firmy jest rozbudowana sieć dystrybucji i zaplecze logistyczne.

Oferta pracy w Inter Motors kierowana jest do kandydatów o różnych stopniach doświadczenia zawodowego i specjalizacjach. Aktualne ofert pracy jest kilka, m.in. przedstawiciel handlowy w zakresie części motocyklowych i podobne stanowisko obejmujące odzież i akcesoria motocyklowe. Ponadto poszukiwany jest doradca klienta centrum kompetencji motocyklowych, specjalista ds. motorsport, recepcjonista, recepcjonistka, itd. Szczegóły znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: